Правила безпечних канікул

Незабаром зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!

Дорогі діти, нагадуємо вам про необхідність дотримання

наступних правил поведінки під час зимових канікул:

• Дотримуйтеся:правил дорожнього руху; правил електробезпеки; правил протипожежної безпеки; правил поведінки на воді; правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.
  • Категорично забороняється : контактувати з незнайомими людьми; перебувати на об’єктах незавершеного будівництва; відвідувати водоймища без нагляду дорослих; розпалювати вогнища у лісі.

Шановні батьки!

Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях,особливо тих, які пов’язані зі збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!